content wysuwanego paska

BLOG O DYWANACH CARPETFORYOU

 • JAK CZYŚCIĆ DYWANY Z WISKOZY?

  Większość osób uważa, że najbardziej szlachetnym sztucznym materiałem wykorzystywanym do produkcji dywanów jest wiskoza. Nie bez powodu jest ona określana mianem sztucznego jedwabiu. Delikatne włókna charakteryzują się wysokim stopniem połysku, który sprawia, że dywany z wiskozy chętnie wykorzystywane bywają w eleganckich, niezwykle reprezentacyjnych pomieszczeniach. Jednak należy zdawać sobie sprawę, że elementy wystroju wnętrz wykonane ze sztucznego jedwabiu będą mogły w pełni spełniać swoją dekoracyjną rolę jedynie pod warunkiem, że będą czyste i zadbane.
 • PRAKTYCZNY DYWAN DLA DZIECKA

  Urządzając nowy pokój dla dziecka skupiamy się zazwyczaj na jego wyglądzie. Zależy nam na tym, by pomieszczenie prezentowało się schludnie, a przy tym było wesołe i kolorowe. Nawet w przypadku bardzo młodych, kilkuletnich dzieci staramy się brać pod uwagę ich gust oraz indywidualne upodobania. Jest to postępowanie w pełni zrozumiałe i jak najbardziej prawidłowe. Jednak warto, byśmy nie zapominali także o czysto praktycznej stronie urządzania dziecięcego pokoju. Wybierając piękne mebelki i niezwykle oryginalne dodatki dla naszej pociechy, zadbajmy również o to, by tworzona przestrzeń była bezpieczna i wygodna.
 • DYWAN DO SYPIALNI NASTOLATKI

  Zakup dywanu do sypialni nastolatki nie jest łatwym zadaniem. Doskonale wiedzą o tym rodzice zbuntowanych młodych dziewczyn. W końcu nie ma jednego stylu, który można by określić jako typowy dla wszystkich osób w wieku nastu lat. Nie każda dziewczynka gustuje w pastelowym różu i kwiecistych wzorach. Część z nich inspiruje się na przykład stylistyką ciężkich rockowych klimatów i swój pokój wolałoby urządzić w niebanalnym, może nawet nieco agresywnym stylu. Powinniśmy zdawać sobie z tego sprawę i w pełni to uszanować.
 • CZERWONY DYWAN WE WNĘTRZU

  Czerwony kolor zawsze był i nadal jest uważany za „kolor kolorów”, który zawsze przyciąga uwagę i na pewno przypadnie do gustu osobom, które uwielbiają wyróżniać się z tłumu, mają silną osobowość i zawsze pozostają sobą. Jest to bardzo intensywna barwa, kojarząca się z władzą, energią, dynamiką oraz ekstrawagancją.
 • NA CO ZWRACAĆ UWAGĘ KUPUJĄC DYWANY ONLINE?

  Chociaż większość z nas już od dawna decyduje się na dokonywanie zakupów za pośrednictwem internetu, to warto poświęcić chwilę na to, by jeszcze raz zapoznać się z podstawowymi zasadami dotyczącymi bezpiecznych transakcji online. Planując zakup nowych dywanów, warto rozważyć opcję skorzystania z oferty sklepów internetowych. Często dostępny asortyment jest znacznie bogatszy niż zaopatrzenie nawet największych tradycyjnych sklepów i hurtowni. Dodatkowo oferowane ceny zazwyczaj okazują się być nieporównywalnie bardziej atrakcyjne. Prowadzenie sklepu internetowego nie wymaga utrzymywania niezwykle kosztownych salonów sprzedaży stacjonarnej, w związku z tym możliwe do zaoferowania bardziej korzystne ceny, są czymś w pełni zrozumiałym.
 • DYWANY TRADYCYJNE NIE MUSZĄ BYĆ NUDNE

  Urządzanie przestrzeni mieszkalnych w zgodzie z tradycyjną stylistyką wbrew pozorom nie jest dziś mało popularne. Przeciwnie, z roku na rok coraz więcej osób docenia elegancję i urok klasycznie, bogato udekorowanych wnętrz. Zafascynowani przepychem znanych z przeszłości rozwiązań, właściciele domów i mieszkań decydują się na to, by urządzać dostępną im przestrzeń w sposób jak najbardziej zbliżony do estetyki sprzed lat.
 • SYPIALNIA W DOBRYM STYLU

  Sypialnia jest pomieszczeniem, w którym codziennie spędzamy wiele godzin. Nie jest ona wyłącznie obszarem wykorzystywanym podczas snu. Przestrzeń sypialni służy nam również jako miejsce, w którym możemy odpocząć, zrelaksować się, pobyć w samotności i przygotować się do wyzwań nadchodzącego dnia. Warto więc zadbać o to, by to niezwykle istotne pomieszczenie zaaranżowane była w sposób jak najbardziej odpowiadający naszym indywidualnym potrzebom. Sypialnia powinna być przede wszystkim praktyczna. Musi być jednak również ładna. Tylko w przyjemnym, harmonijnie urządzonym wnętrzu będziemy w stanie w pełni wypocząć.
 • DYWAN W TRADYCYJNIE URZĄDZONYM WNĘTRZU

  Nie jest prawdą opinia sugerująca, że współcześnie wszyscy marzą o posiadaniu nowocześnie urządzonych wnętrz. Chociaż przyznać trzeba, że aranżacje w stylu minimalistycznym oraz industrialnym są najbardziej popularne, to jednak wciąż wiele osób nie przepada za tego typu chłodnym wystrojem. Decyduje się więc na zaaranżowanie posiadanej przestrzeni w sposób tradycyjny, historyzujący lub w stylu vintage.
 • CZY WARTO ZASTOSOWAĆ DYWAN W KUCHNI?

  Kuchnia jest miejscem, w którym dywany pojawiają się stosunkowo rzadko. Większość osób obawia się, że utrzymanie ich w czystości może być kłopotliwe. Okazuje się jednak, że dywany w kuchni sprawdzają się doskonale. Należy jedynie właściwie je dobrać. Warto więc zdać sobie sprawę, że piękne dywany zastosowane w kuchni to rozwiązanie bardzo atrakcyjne wizualnie, a pod pewnymi względami również wyjątkowo praktyczne.
 • DO JAKICH WNĘTRZ PASUJE DYWAN Z DŁUGIM WŁOSIEM?

  Już od kilku sezonów dywany włochacze okazują się niezwykle popularne. Opinie dekoratorów i architektów wnętrz są wyjątkowo zgodne. Twierdzą oni, że jeszcze długi czas trendy nie ulegną zmianie i dywany tego typu wciąż będą chętnie wykorzystywane przez osoby, którym zależy na atrakcyjnym wyglądzie własnego mieszkania. W związku z tym planując stworzenie atrakcyjnie wyglądającego oraz komfortowego w użytkowaniu wnętrza, warto zainwestować w dywan z długim włosiem.

1-10 z 18

Strona:
 1. 1
 2. 2