Czarno-biały dywan w salonie

Dywany to jedne z najważniejszych elementów wyposażenia wnętrz - jako sklep internetowy z dywanami, a także jako ludzie, których pasją jest aranżacja wnętrz nie mamy co do tego nawet najmniejszych wątpliwości. Dywany utrzymują w pomieszczeniach właściwy komfort cieplny, wygłuszają oraz zapewniają naszym stopom miękkie, przyjemne w dotyku podłoże. Wreszcie niezależnie od tego, czy to salon, sypialnia, pokój dziecka, czy jadalnia, kuchnia, łazienka bądź przedpokój stanowią niesamowicie istotną dekorację. Z ich pomocą możemy wprowadzić wyrazisty element kolorystyczny, oryginalne wzornictwo, a tym samym podkreślić unikatowy charakter domów i mieszkań. Naszą dzisiejszą propozycją jest czarno-biały dywan. W salonie urządzonym w stylu klasycznym, nowoczesnym i hygge (skandynawskim) taki model z pewnością będzie prezentował się wyśmienicie!

Czarno-biały dywan w salonie klasycznym

Jako, że czarno-biały dywan to klasyka sama w sobie, nie ma innej możliwości - dwukolorowy, kontrastowy model po prostu musi dobrze wyglądać w salonach w stylu klasycznym. Zestawienie przeciwległych barw wzbogaca pomalowane na biało, kremowo lub beżowo ściany, drewniane podłogi i meble, a także dodatki w czerni i bieli. Poza tym, wprowadza doskonałą harmonię przyprawioną szczyptą oryginalności.

Czarno-biały dywan w salonie nowoczesnym

Czarno-białe dywany pięknie uzupełnią salony zaprojektowane w zgodzie z nowoczesnymi trendami. Dwa, kontrastowe kolory to przecież minimalizm w najczystszej postaci. Nie dość, że będą pasowały do bardzo modnych współcześnie rozmaitych odcieni szarości i lakierowanych mebli to jeszcze podkreślą stalowe elementy wykończenia.

Czarno-biały dywan w salonie w stylu hygge

Dwukolorowe dywany pasują nie tylko do pokojów dziennych zaaranżowanych w duchu klasyki i nowoczesności, ale też filozofii hygge. Szczególnie dobrze sprawdzą się w tym przypadku modele, na których widnieją geometryczne wzory bądź też koniczyna marokańska. Czarno-biały dywan w salonie skandynawskim, szczególnie ten, z miękkiej wełny będzie pasował do wygodnych kanap i foteli w niebieskim, żółtym, fioletowym lub zielonym kolorze oraz do różnokolorowych tekstyliów.