CZERWONY DYWAN WE WNĘTRZU

W obecnych czasach czerwień cieszy się dużą popularnością i jest często stosowana w rożnego rodzaju wnętrzach. Czerwony dywan od wieków kojarzy się z władzą i sławą, ponieważ jest on bardzo ważną dekoracją każdego istotnego wydarzenia na świecie. Kiedyś po czerwonym dywanie kroczyli wyłącznie politycy oraz wielcy władcy, obecnie stąpają po nim gwizdy kina, celebryci i muzycy. Dziś i ty możesz przejść się po swoim czerwonym dywanie we własnym mieszkaniu i każdy dzień czuć się jak prawdziwa gwiazda.

Czerwień jest kolorem uniwersalnym, dlatego idealnie łączy się z wieloma innymi barwami. Jeśli Twoje wnętrze jest utrzymane w jasnych kolorach, modne dywany o czerwonej kolorystyce stworzą w nim atmosferę pełną elegancji- jak w najświetniejszych galach świata.
Do pokoju, w którym panuje ciemna gamma barw, czerwony dywan doda prestiżu i powagi, tworząc nieco surową kompozycję. Pamiętajmy jednak, że zawsze możemy z łatwością rozjaśnić mroczną atmosferę innymi dodatkami w białym lub szarym kolorze.
Połączenie koloru czerwonego ze złotym nada przestrzeni bardzo królewskiego, wyrazistego i eleganckiego wyglądu. Czerwień przepięknie prezentuje się również w połączeniu z bardzo modnym kolorem szmaragdowej zieleni, nadając każdemu wnętrzu swoistego uroku i prestiżu.
Czerwony kolor jest polecany zwłaszcza osobom odważnym, ale zawsze przecież warto zaryzykować i poeksperymentować- niezależnie od osobowości. Barwa czerwona stosowana z rozwagą jest idealną dekoracją, dodaje stylu i życia każdemu wnętrzu.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w skład której wchodzą  modne dywany utrzymane w czerwonej kolorystyce. Znajdziesz je zwłaszcza w kolekcji Carpetforyou Handtufted.