Prosto i efektownie – dywany z kolekcji Almas

Dywany mogą stać się zarówno eleganckim, jak i oryginalnym dodatkiem do wystroju. Doskonale pokazuje to kolekcja dywanów Almas. Choć utrzymane w podobnej czarno-szarej kolorystyce zachwycają swoimi możliwościami aranżacyjnymi. Staną się świetnym dodatkiem do stylowego wnętrza. Przekonaj się, jak możesz wykorzystać dywany Almas do przeobrażenia własnego salonu!

Różnorodność stylu i prostota – Almas Collection 

W naszym sklepie z dywanami możesz odnaleźć najmodniejsze kolekcje, które zachwycają swoim wyglądem i różnorodnością. Każda z nich charakteryzuje się pewnymi cechami, dzięki czemu z łatwością dobierzesz dywany do każdego wnętrza i zachowasz spójność aranżacyjną w całym mieszkaniu. Jedną z popularniejszych kolekcji jest Almas Collection. Modele dywanów z tej serii wybierane są ze względu na uniwersalną kolorystykę i najmodniejsze wzory podążające za współczesnymi trendami. 

Nowoczesne dywany z kolekcji Almas utrzymane są w odcieniach czerni, bieli i szarości. Tak neutralna kolorystyka znacznie rozszerza ich możliwości aranżacyjne. Doskonale dopasują się do każdego stylu i obowiązujących we wnętrzu barw. Ponadto producent wykorzystuje najmodniejsze trendy wzornicze. Dywany Almas ozdobione są geometrycznymi kształtami, nawiązują do przyrody bądź są stylowo postarzane, co jest hitem roku 2020. 

Najmodniejsze modele z kolekcji Almas

Dywany geometryczne wielokrotnie nawiązują do stylu marokańskiego. We wzornictwie często wykorzystywane są powtarzalne, geometryczne kształty. Jeden z najbardziej charakterystycznych wzorów wykorzystuje również dywan ozdobiony wzorem w koniczynę. Osoby aranżujące pomieszczenie nawiązujące do marokańskiego stylu z łatwością dopasują ten model do własnej wizji. Jego czarne tło będzie stanowiło doskonały kontrast do wielobarwnych dodatków i mebli utrzymanych w ciepłych odcieniach brązu. 

W tym roku triumfy popularności święci styl shabby chic. To właśnie w nim utrzymany jest dywan Almas 24. Charakterystyczny geometryczny wzór przełamują białe przetarcia, które wizualnie postarzają ten model. Dywany w stylu shabby chic doskonale pasują do nowoczesnych wystrojów nie tylko utrzymanych w stylu vintage czy rustykalnym. Zamiłowanie do przedmiotów z duszą i mebli z długą historią to cechy charakterystyczne shabby chic. Meble i dodatki w tym stylu będą stanowiły oryginalną ozdobę każdego wnętrza.  

Wśród modnych trendów aranżacyjnych można także zauważyć pewien powrót do natury. Nie tylko w kwestii doboru materiałów, z których wykonane są meble czy tekstylia. Coraz więcej samej natury i motywów z nią związanych “wpuszczanych” jest do pomieszczeń. W tej konwencji doskonale odnajduje się dywan Almas Drzewo. Jego największą ozdobą jest przekrój pnia z widocznym usłojeniem. Taki model będzie pięknie korespondował z wnętrzami wypełnionymi drewnianymi dodatkami i zielonymi roślinami. 

Kolekcja Almas zadowoli każdy gust. Dzięki uniwersalnej kolorystyce i wzornictwu nawiązującemu do wielu stylów aranżacyjnych, dywany z tej kolekcji znajdą miejsce w salonie, sypialni czy pokoju dziecięcym. Spójne zaaranżowanie podłogi w każdym wnętrzu również przyniesie ciekawy zabieg zwiększający estetykę wystroju całego mieszkania.