content wysuwanego paska

BOGATY WYBÓR DYWANÓW

Dywany towarzyszą ludziom od wieków. Zdobią wnętrza, izolują odgłosy, chronią przed zimnem podłogi. Podkreślają podniosłość uroczystości ślubnych czy wydarzeń kulturowych. Rozwój technologii produkcyjnych sprawia, że dywany produkowane z coraz nowszych materiałów, mają coraz szersze zastosowanie. Dywan świetnie spełnia swoje funkcje w sypialni, pokoju dziecięcym czy salonie, ale także, coraz częściej pojawia się w kuchni czy łazience.

Chcąc cieszyć się pięknym i komfortowym wnętrzem koniecznie trzeba zadbać o to, aby w procesie jego aranżacji wykorzystywać wyłącznie najlepsze elementy wyposażenia – wysokogatunkowe, funkcjonalne, a przy tym wykazujące się ponadprzeciętną estetyką. Połączeniem wszystkich tych cech są nasze dywany. Sklep internetowy dywanoland.pl to miejsce, w którym dzięki bardzo rozbudowanej ofercie każdy będzie w stanie znaleźć coś dla siebie.

Naszym klientom oferujemy dywany zarówno z włókien naturalnych i syntetycznych. Posiadamy bogatą ofertę dywanów z włókien naturalnych: wełnianych, wiskozowych i bawełnianych oraz z włókien syntetycznych: polipropylenowych, poliestrowych, akrylowych i nylonowych.

Posiadamy bogaty wybór wzorów i kolorów dywanów. W naszej ofercie znajdują się dywany tradycyjne jak i nowoczesne, geometryczne, symetryczne, asymetryczne, jednolite, dziecięce.

Wykorzystywane barwniki są nietoksyczne, zgodne z rygorystycznymi normami krajowymi i europejskimi. Zastosowane w produkcji wyłącznie wysokiej klasy materiały, które są nie tylko trwałe i ładne, ale także w pełni bezpieczne w użytkowaniu dają gwarancję jakości naszych produktów.