content wysuwanego paska

Angella to jeden z największych w kraju producentów dywanów i wykładzin dywanowych. Polski wytwórca wyróżnia się szeroką gamą produktów dostępnych w atrakcyjnych cenach dedykowanych zarówno do mieszkań i domów, jak również do budynków użyteczności publicznej i biur. Oczywiście dywany Angella, w tym także dywany dla dzieci, znalazły się w naszej ofercie skierowanej do klientów szukających estetycznych, trwałych i przystępnych cenowo propozycji.

Dywany Angella niezależnie od zastosowanego materiału to gwarancja dobrego wyboru. Angella oferuje zarówno dywany z materiałów naturalnych, jak i dywany z materiałów syntetycznych. Wełniane dywany Angella wykonane są bądź z surowca pochodzącego od polskich owiec, bądź z wełny nowozelandzkiej uznawanej za najlepszą na świecie (Agnella może pochwalić się licencją na stosowanie znaku Wolls of New Zeland, stanowiącym międzynarodowy znak jakości). Natomiast syntetyczne dywany Angella, które oferuje nasz sklep internetowy, to wiele różnych produktów różniących się między innymi rodzajem splotu (standardowy, wysoki typu shaggy, runo cięte z pętelką oraz płaskie tkanie – dywany typu sznurkowo-rózgowego).

Popularność dywanów Angella wynika także z szerokiej gamy kolorystycznej. Dywany Angella to szarości, beże, brązy, czerwienie, fiolety, róże, odcienie zielonego, błękity czy granaty (są także oczywiście dywany wielokolorowe). Bogata oferta to również wiele wzorów, takich jak: tradycyjne, geometryczne, kwiatowe, jednolite, Medallion oraz abstrakcyjne.

Bez względu na wybrany model dywanu Angella zapewniamy stuprocentową satysfakcję z zakupów. Gwarantujemy szeroki wybór oferty skierowanej do wymagających klientów oraz atrakcyjne ceny zarówno na dywany wykonane z materiałów syntetycznych, jak również z naturalnych. Tradycyjne bądź nowoczesne wzornictwo pozwala dobrać dywan wedle gustu i potrzeb – wysokiej jakości produkty sygnowane marką Angella to propozycje do mieszkań, biur i wielu innych miejsc. Propozycje zgodne z aktualnymi trendami obowiązującymi w aranżacji wnętrz.

Brak produktów spełniających kryteria.