content wysuwanego paska

Dywilan to znana od ponad 130 lat marka oferująca wysokiej jakości wełniane dywany. Przez dziesiątki lat wyroby tej firmy cieszyły się uznaniem zarówno w kraju, jak i poza granicami. Wełniane dywany, dawniej wytwarzane ręcznie, dziś także maszynowo, nadal są synonimem dobrego smaku i najwyższej jakości. Dlatego nie mogło ich zabraknąć w naszej ofercie skierowanej do wymagającej klienteli.

Prowadzony przez nas sklep internetowy oferuje bogatą ofertę dywanów Dywilan obejmującą dywany klasyczne (m.in. z motywami nawiązującymi do indyjskich dywanów burgundowych, ukwieconych perskich kobierców oraz geometrycznych wzorców z Kaukazu). Inna propozycja to dywany klasyczne o ciepłych barwach i delikatnym wzornictwie, które komponują się z każdym rodzajem wnętrza. Wełniane dywany Dywilan to też seria w stylu Vintage łącząca ze sobą klasykę z nowoczesnymi trendami obecnymi we wzornictwie.

Unikalność i najwyższa jakość projektów, z których słynął i słynie polski producent dywanów, wynika i z doboru materiału, i ze współpracy ze znakomitymi projektantami. Nowe kolekcje, które także oferuje nasz sklep internetowy, zostały opracowane przez absolwentów Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, która od kilkunastu lat prowadzi jedyną kraju pracownię, zajmującą się projektowaniem gobelinów i dywanów. Tym bardziej zachęcamy do zapoznania się z propozycjami łączącymi walory estetyczne oraz sztukę z walorami praktycznymi. Każdy z dywanów Dywilan to synonim doskonałego smaku i renesansu polskiego wzornictwa przemysłowego.

Brak produktów spełniających kryteria.